26 Ocak 2011 Çarşamba

Güzel bir gün!

Evet güzel bir gün, yavaş yavaş hayatımdaki taşlar yerine oturuyor gibi... Yaptığım yüksek lisanstan önümüzdeki dönem mezun olabilmem için, bu dönem aldığım derslerin hepsini vermişim.. Bu yüzden bunu kutlamalıyız!!!!! :)

Hadi biraz kımıldanma zamanı, biraz funk/soul bugüne iyi gider diye düşünüyorum. Çok güçlü bu sese kulak verin ve kendinize dans etmek için biraz yer ayırın (ofiste olsanız bile:)). Sharon Jones and The Dap Kings' in şarkılarına bir çok reklam ve film müziklerinde rastlayabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi "This Land is your Land" , 2009 yapımı Up in the Air filminde ve I love NY reklamlarında kullanılmıştır. Şimdi dinleyeceğiniz parça ise 2005 yılında yayınlanan Naturally albumunden...
Şimdi ise masaya vurarak bile olsa insanın tempo tutmak isteyeceği, Mısır tanrıçalarıyla tapınaklarda dans edebileceği bir parçaya geçiyoruz. Deneysel ve çocuksu ruhu ile Jonathan Richman...Yazı hatırlatan, insanı kıskandıracak kadar güzel manzaralarla ve insanlarla dolu klibiyle Caro Emerald..

 Herkese Süper İyi Günler.....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder